POHYB v doteku, DOTEK v pohybu

Dotykové a pohybové somatické setkání 

17.8. - 22.8.2024, Podhora

pobyt zrušen

Zveme vás na pobyt v prostředí české krajiny, kde nabídneme časoprostor pro prožitek vnímavého doteku a somatického pohybu. Budeme zkoumat, jak různé kvality doteku informují naše tělo, a pozorovat, jak tvoří svou tělesnou odezvu. Z tohoto místa se vydáme do pohybové tvorby a pobytu v krajině.

Naše zkoumání bude probíhat v jemnosti i hravě, ve skupině i samostatně, uvnitř i venku. Bude prostor pro to být spolu i sám. 

Pobyt je určen všem, kteří si chtějí aktivně odpočinout v lehkosti a načerpat hlubším ponorem do tělesnosti a přírody. Předešlá somatická pohybová zkušenost není nutná.

Místo pobytu

Bydlet budeme v chalupě Podhora ve středu České republiky, v chrudimském okrese nedaleko města Luže, obklopeni její útulnou rodinnou atmosférou.

Ubytování: sdílené pokoje po 2-5 lidech
Strava: celodenní vegetariánská, podrobnosti upřesníme 

Maximální počet účastníků: 10

Rámcový program:

  •  Snídaně
  •  Dopolední pohybový a dotykový blok
  •  Oběd
  •  Osobní volno a čas na výlety
  •  Odpolední pohybový tvořivý blok
  •  Večeře
  •  Nepovinný komunitní večer dle potřeb (oheň, tanec, prostor pro sdílení, výtvarné tvoření, muzicírování..)

Provázet vás budou

Anna Línová: "Somatické pohybové a dotykové práci s odbornou i širokou veřejností se věnuji 20 let. Zajímá mě vliv doteku a pohybu na naše myšlení a to, jak mohou ovlivňovat naše prožívání."

Lenka Sabolčáková: "Věnuji se somatickému provázení, pohybové a dotykové terapii a také všímavému provázení krajinou. Zajímá mne zkoumat projevy života a jejich provázanost. Dotek vnímám jako esenciální a nejtěsnější formu pozornosti a komunikace. Ráda zkoumám, jak ovlivňuje naši celistvost, vnitřní kapacitu a dovednost být opravdově u sebe a z tohoto místa se vyjadřovat a projevovat do vztahů."

Cena a platba

Cena pobytu je 11 900Kč. Zahrnuje ubytování, celodenní stravování a lektorné.

K rezervaci místa je potřebné se přihlásit přes formulář níže a poté uhradit zálohu 8 000 Kč. Vaše místo Vám tak můžeme rezervovat závazně. Platbu prosím posílejte na číslo účtu 6291180060/5500. Do správy pro příjemce uveďte Pohyb v doteku a Vaše jméno.

Storno podmínky: Pokud svojí rezervaci zrušíte do 30.4.2024 vrátíme vám 100% zálohy. Po tomto termínu je záloha nevratná. V případě, že byste se po úhradě částky a uběhlém termínu nemohli účastnit, je možné za sebe najít náhradníka.


Máme radost, že se můžeme potkat v somatickém zkoumání a tvorbě v rozmanitosti nás všech!

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Anna a Lenka 


Přihlášení - pobyt zrušen

QR platba zálohy