Dotekem k sebevnímání

Somatický dotek - Bodywork

Bodywork neboli somatický dotek je jemná práce s tělem, která využívá dotek, uvědomění si dechu, citlivé uchopení těla a tělesné vnímání k tomu, aby se příjemce mohl hlouběji uvolnit, prohloubit kontakt se svým tělem a podpořit jeho přirozené regenerační schopnosti. Je do dialog, kde se potkává moje pozornost jako terapeuta s vaší vnitřní pozorností jako klienta.

Pomocí hmatových podnětů a díky vaší vědomé pozornosti v těle oslovuji hlubší tělesné roviny a hlubší roviny vnímání.  Tělo-mysl se stává informovanějším a propojenějším. Navrací se ke svému plnějšímu potenciálu a inteligenci, k vnitřnímu proudění a zdrojům. Bodywork může hluboce změnit a zlepšit náš stav. Má hojivý potenciál.  Dává prostor tělesné moudrosti a aktivuje sebeozdravné procesy. Rozšiřuje naši kapacitu pro bdělejší a plnější prožívání života.

Jak Bodywork probíhá:

Úvod věnujeme rozhovoru o tom, co vás přivádí (konkrétní potřeba, téma, nebo přání, atp.). Začínáme z uvolněné polohy v leže na podložce. Podporuji vás k vnímání pocitů a tělesných procesů vznikajících dotekem. Můžete své tělo tvarovat (měnit jeho polohu) v reakci na dotek, či vytvářet pohyb v menším rozsahu. Komunikujeme spolu o tom, co se odehrává. Mohou vyvstávat souvislosti i další prožitky, které pak společně reflektujeme a ukotvujeme. Setkání probíhá v pohodlném oblečení nebránícím pohybu a dechu.

Bodywork je vhodný pokaždé, kdy je mu klient otevřen, také jako podpora pro jiné formy terapie.

Místo a cena:

Setkání je možné domluvit na 60, 75 nebo 90 min. 

Probíhá v pražském studiu DanceLab na Vinohradech, nebo ve studiu Pohled v Praze na Letné.

  • Cena za 60 min. -   1 000 Kč
  • Cena za 75 min. -   1 200 Kč
  • Cena za 90 min. -   1 400 Kč

Voucher

Bodywork můžete také darovat zakoupením dárkového poukazu na jednu nebo více sessí.

Objednání

Napište mi, nebo zavolejte a já se vám ozvu s nabídkou termínu.